Niszczarki dokumentów HSM -Niszcz poufne dokumenty, gdziekolwiek jesteś!

Niszczarki dokumentów HSM – profesjonalne rozwiązania

Bezprawne wykorzystanie danych może spowodować straty liczone w milionach! Można uniknąć tego ryzyka: dzięki profesjonalnym niszczarkom dokumentów, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i niezawodnie niszczą dokumenty. Gwarantuje to jakość HSM dzięki dopracowanej i wypróbowanej na całym świecie technologii cięcia.

niszczarki dokumentów hsm

HSM oferuje największy na świecie wybór niszczarek! Linie produktów HSM:

które umożliwiają wybór idealnego urządzenia precyzyjnie dopasowanego do wymagań użytkownika.

Niszczenie dokumentów za pomocą HSM – Niszcz poufne dokumenty, gdziekolwiek jesteś.

Niewłaściwe wykorzystanie danych może prowadzić do strat! Możesz uniknąć tego ryzyka dzięki niszczarkom dokumentów dostosowanym do twoich potrzeb. Jakość HSM to przemyślana i znana na całym świecie technologia cięcia.

Niszczenie dokumentów na najwyższym poziomie – wszystko dzięki niszczarkom HSM!

Od 25 maja 2018 r. RODO UE ujednoliciła standardy postępowania z danymi osobowymi na terenie Unii Europejskiej. W wyniku tych przepisów organizacje, które przetwarzają dane osób trzecich muszą zapewnić, że dokumenty są niszczone i utylizowane w bezpieczny sposób, tym samym zachowując pełną ochronę danych.

Aby nie stać się ofiarą niewłaściwego wykorzystania danych ważne jest, aby poufne dokumenty były niszczone natychmiast, gdziekolwiek się znajdują: w domu, w biurze, przy stanowisku pracy lub w archiwum. Profesjonalne niszczarki HSM zapewniają bezpieczne niszczenie dokumentów zgodnie z przepisami o ochronie danych.

Niszczarki we wszystkich klasach wydajności!

HSM oferuje szeroką gamę niszczarek, które zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby:

  • w każdej kategorii cenowej
  • w każdym stopniu bezpieczeństwa
  • z różnymi wydajnościami
  • dla wszystkich nośników, od papieru po dyski twarde

Od niszczarek do papieru do małego biura lub domu po profesjonalne niszczarki o dużej wydajności do centralnego niszczenia dokumentów w archiwach. Asortyment produktów SECURIOPureshredstar i Powerline z pewnością będzie odpowiedni dla Twoich wymagań. Nawet na dużą skalę, przestrzeganie przepisów rozporządzenia o ochronie danych osobowych jest możliwe dzięki kompletnym stacjom usuwania odpadów. Wysokowydajna niszczarka HSM Powerline została stworzona do niszczenia dużych ilości poufnych dokumentów.

niszczarki hsm katowice

Dane osobowe są również przechowywane na nośnikach cyfrowych!

Nośniki cyfrowe, które służą również do przechowywania danych osobowych, nie stanowią problemu dla niszczarek HSM. Niszczarki nośników HSM StoreEx rozdrabniają nośniki cyfrowe na małe kawałki, uniemożliwiając ich rekonstrukcję. Nie ma możliwości niewłaściwego wykorzystania danych po zniszczeniu nośników cyfrowych za pomocą niszczarek HSM.
Nasza oferta to nie tylko odpowiednie niszczarki, które odpowiadają Twoim potrzebom – wszystkie też są zgodne z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych – zapewniając najlepszą ochronę przed niewłaściwym użyciem danych. Wystarczy skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego!