Oferujemy Państwu kompleksową obsługę, pomoc w doborze sprzętu oraz montaż profesjonalnych systemów AUDIO/VIDEO. Nasze doświadczenie pozwoli Państwu optymalnie dobrać rozwiązanie do wymaganych potrzeb. Specjalizujemy się w wyposażaniu:

 • inteligentnych budynków
 • sal wykładowych / konferencyjnych
 • rozwiązania dla hoteli
 • Digital Signage
 • Video Wall
 • Systemy ekranów reklamowych

Inteligentny budynek

Wraz z rozwojem technologii i nowymi możliwościami wychodzimy im naprzeciw.
Inteligentny budynek to nowoczesny system zarządzania. Przy użyciu tabletu, smartfona czy innego urządzenia z dostępem do Internetu jesteśmy w stanie sterować rożnymi instalacjami w pomieszczeniach, np. oświetleniem czy ogrzewaniem, niezależnie od tego gdzie aktualnie się znajdujemy.
Dzięki połączeniu wszystkich instalacji, takich jak oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacja, brama wjazdowa, alarm, domofon czy monitoring wewnętrzny/zewnętrzny w jedną całość, możliwe jest uzyskanie ogromnej funkcjonalności, poczucia bezpieczeństwa oraz obniżenia kosztów eksploatacji obiektu.
Inteligentny budynek to nie tylko prywatne przestrzenie mieszkaniowe, takie rozwiązania idealnie sprawdzają się również w hotelach, budynkach handlowych, apartamentach czy biurowcach.

Wyposażenie sal konferencyjnych

Odpowiednie wyposażenie sali konferencyjnej jest niezmiernie ważnym czynnikiem wpływającym na jakość i komfort spotkań w niej prowadzonych. Ponadto sala taka jest miejscem reprezentacyjnym danego obiektu. Niezależnie czy jest to małe przedsiębiorstwo, bank czy wielka korporacja lub hotel, a sala ta służy jedynie do zebrań i szkoleń pracowników czy przyjmowania ważnych klientów, kontrahentów lub zagranicznych delegacji, cel jest jeden – bezproblemowo i zrozumiale przekazać informację odbiorcy. Stąd naprawdę ważny jest staranny dobór urządzeń i sprawne funkcjonowanie systemu.

ESALES bazując na zdobytej wiedzy i doświadczeniu jest w stanie zapewnić Państwu odpowiednie, bezproblemowe rozwiązanie. Nasi fachowcy zaprojektują system sali konferencyjnej w zależności od charakteru i potrzeb obiektu. Kierować się będą sprawdzonymi rozwiązaniami, które maja przynieść przede wszystkim funkcjonalność, bezawaryjność i zadowolenie Klienta. Poza tym niemiernie ważne jest by sam system sali konferencyjnej był niezauważalny i intuicyjny, by nie sprawiał problemu prelegentowi, a jakość prezentowanego obrazu i dźwięku była na najwyższym poziomie.

Pamiętając o tym, że profesjonalny system to dobra inwestycja oraz zgodnie z Państwa potrzebami wyposażamy sale konferencyjne w różnego rodzaju systemy:

 • projekcyjne i wizyjne
 • nagłośnienia
 • centralnego sterowania
 • telekonferencyjne
 • wideokonferencyjne
 • dystrybucji sygnałów av
 • tłumaczeń symultanicznych i głosowania
 • odpowiednich przyłączy multimedialnych

Digital Signage

To efektywny sposób komunikacji wizualnej za pomocą sieci monitorów reklamowych w miejscach publicznych.
Digital Signage to system prezentacji treści wizualnej za pomocą centralnie zarządzanej sieci wyświetlaczy. Jest skutecznym sposobem dystrybucji reklam wizualnych przy użyciu profesjonalnych monitorów wielkoformatowych i zapewnia dotarcie z odpowiednią treścią do określonych odbiorców w sprecyzowanym czasie.
Oferty promocyjne, atrakcyjne menu restauracji, nowe zabiegi w hotelowym spa- poinformuj o tym swoich gości w najbardziej atrakcyjny wizualnie sposób. Przyciągnij uwagę i przekaż znacznie więcej niż za pomocą standardowej reklamy.
Rozwiązanie to pozwala trafić do ogromnej puli odbiorców, a sieć Digital Signage sprawdza się doskonale w miejscach użytku publicznego jak kina, galerie handlowe, lotniska, banki czy w środach masowego transportu oraz oczywiście na rynku HoReCa.
Często znajduje także zastosowanie jako narzędzie wspomagające komunikację wewnętrzną w dużych przedsiębiorstwach, do przesyłania istotnych komunikatów.