Oprawa i niszczenie dokumentów

Oferujemy profesjonalne rozwiązania w zakresie urządzeń oprawy biurowej, a także niszczenia dokumentów. W ofercie posiadamy maszyny zarówno dla małych biur jak i dla dużych zakładów produkcyjnych. W naszej ofercie posiadamy urządzenia między innymi takich marek jak:


Niszczarki
Niszczarki chronią Twoją tożsamość i bezpieczeństwo Twojej firmy. Nigdy nie wyrzucaj niepotrzebnych dokumentów czy płyt CD/DVD z danymi – niszcz je w niszczarce!

Bindownice
Bindowanie jest najłatwiejszym i najszybszym sposobem na stworzenie profesjonalnie wyglądających dokumentów. Dzięki bindownicom jest ono dodatkowo bezpieczne i przyjemne.

Laminatory
Laminacja podkreśla i wzbogaca kolorystykę większości materiałów drukowanych nadając im profesjonalny wygląd i jakość. To najlepszy sposób na trwałą ochronę ważnych i często używanych materiałów takich jak: instrukcje bezpieczeństwa, menu w restauracjach, lista z telefonami itp.

Trymery i gilotyny
Biurowe urządzenia do cięcia pozwalają użytkownikowi na przycięcie dużej liczby dokumentów w precyzyjny sposób bez potrzeby korzystania z usług profesjonalnych firm. Dzięki temu skracają czas i oszczędzają koszty danego projektu. Wystarczy jeden płynny ruch zapewniający precyzję i profesjonalny wygląd. Opcja cięcia różnych materiałów umożliwia tworzenie niepowtarzalnych projektów zarówno w pracy, jak i w domu.

 

POTRZEBUJESZ INNEGO URZĄDZENIA ZAPRASZAMY DO KONTAKTU