Monitory interaktywne to połączenie wysokiej jakości monitora LCD z panelem dotykowym dzięki czemu mogą pełnić niemal identyczne funkcje jak zestaw interaktywny. Praca przy nich jest dużo łatwiejsza i przyjemniejsza niż praca z zestawami interaktywnymi ponieważ nie wymagają one kalibrowania ani nie posiadają efektu cienia, który przeszkadzał i utrudniał pracę z zestawem interaktywnym czyniąc obraz nieczytelnym. Dodatkowymi atutami przemawiającymi za zakupem monitora interaktywnego zamiast zestawu interaktywnego są:

  • duża jakość obrazu – Monitory dotykowe posiadają dużo większą elastyczność przy wyświetlaniu obrazu. Nawet w rozdzielczości Full HD.
  • większa żywotność – W porównaniu do projektorów, których lampy wytrzymują maksymalnie 10 000h świecenia, to matryce monitorów są w stanie przepracować aż 20 000h.
  • wbudowane urzączenie All-in-One – Wbudowanie komputera OPS w monitor pozwala na pełną obsługę monitora, a także pracę na programach interaktywnych zaraz po podłączeniu urządzenia do prądu.

Monitory interaktywne występują w kilku wariantach sprzętowych (bez komputera, z możliwością zamontowania komputera OPS, oraz z wbudowanym komputerem OPS) oraz w kilku rozmiarach (np. 55″, 65″, 70″ i 84″). Niektóre z monitorów można wykorzystać jako stoły interaktywne po zastosowaniu odpowiedniego statywu.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU