Urządzenia drukujące- oferta

Oferta urządzeń drukujących

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz współpracy z wiodącymi producentami urządzeń dobierzemy optymalne rozwiązanie do prawidłowego i sprawnego funkcjonowania firmy – niezaleznie czy jest to mała rodzinna firma czy też duże konsorcjum. Na podstawie Państwa oczekiwań, wymagań i środków finansowych Nasi specjaliści wybiorą urządzenia oraz bezpłatnie dostarczą do Państwa firm wraz z przeszkoleniem zespołu użytkowników, jednocześnie gwarantując najlepszą cenę wraz z zapleczem serwisowym.
Oferta którą proponujemy pozwoli na gruntowne wyposażenie biura tak, aby działało funkcjonalnie, szybko, efektywnie minimalizując koszty.

 

W naszej ofercie posiadamy profesjonalne urządzenia drukujące marek:

   oki_katowicesamsung_katowicericoh_katowice

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

 

NIE MUSISZ KUPOWAĆ! MOŻESZ WYNAJĄĆ!

 

Wypożyczanie urządzeń jest prostą formą korzystania z możliwości najnowszej techniki. Nie ponosisz kosztów inwestycji oraz płacenia stałej raty jak w przypadku leasingu, albo dzierżawy. Nasze drukarki, kopiarki, urządzenia wielofunkcyjne wynajmujemy na terenie całego Śląska. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz doskonałej znajomości branży potrafimy dobrać sprzęt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Sprzęt, jaki wynajmujemy dostarczamy i odbieramy w ustalonym terminie pod wskazany adres.

WYNAJEM DRUKAREK ZA 0 ZŁ!

TOP