Audyt kosztów druku – zobacz ile zyskasz

Na życzenie Klienta przeprowadzamy audyt środowiska druku. Dokładna analiza procesów drukowania, skanowania i kopiowania pozwala na zmniejszenie wydatków w tej domenie. Koszt drukowania w firmie wynosi ok 3% rocznego przychodu. Większość przypuszczań wskazuje na to, że koszty wydruku będą rosły z roku na rok. Aby temu zapobiec chętnie przeprowadzimy audyt, który pozwoli na:

W ciągu kilku lat pracy zauważyliśmy, że Klienci, aby zaoszczędzić chcą kupować możliwie najtańsze urządzenia na rynku. Jednak szybko okazuje się, że mimo zaoszczędzenia na zakupie urządzenia, muszą wydawać kolosalne sumy na materiały eksploatacyjne. Dlatego tak ważne jest zorientowanie na prawdziwe zapotrzebowanie firmy w sferze wydruków.

  • MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE

  • SERWIS URZĄDZEŃ

  • OSZCZĘDNOŚCI FIRMY

Skontaktuj się z nami telefoniczne lub e-mailowo, nasz Doradca Techniczny przyjedzie do Twojego biura, by dokonać rozeznania. Chcemy przede wszystkim poznać specyfikę Twojej firmy, aby móc zaproponować rozwiązanie idealne właśnie dla Ciebie. Dzięki zdobytym informacjom będziemy mogli zaproponować długofalową współpracę montażu, serwisowania urządzeń oraz dostawy materiałów eksploatacyjnych.

Nasz Doradca przede wszystkim postawi na rozmowę z pracownikami. Nie ma lepszej metody na uzyskanie potrzebnych informacji i wskazówek. To właśnie oni wiedzą czego oczekują, musimy dowiedzieć się w jakich miejscach firmy muszą stać urządzenia, w jakich formatach drukują określone Działy Firmy oraz jakie są poszczególne odległości między urządzeniami. Sprawdzamy również odczyty liczników kopii używanych urządzeń, na początku audytu i na końcu. To pozwala nam na zebranie liczby wydruków, które są wykonywane, z podziałem na wydruki kolorowe i monochromatyczne. Następnie przygotujemy dla Ciebie analizę pokazującą jak powinny być rozmieszczone urządzenia, w jaki sposób można poprawić funkcjonowanie środowiska druku oraz przede wszystkim jak można zmniejszyć koszty.
Uwzględniając Twoje uwagi liczymy, że pozwolisz pomóc swojej Firmie i skorzystasz z naszych rad.

 

tel. +48 32 205 82 86