Nowe urządzenia SHARP MX-B355W / B455W

Sharp Electronics CEE wprowadził do sprzedaży nową linię urządzeń wielofunkcyjnych A4 mono. Nowe zaawansowane modele MX-B355W i MX-B455W są pierwszymi urządzeniami zaprojektowanymi od chwili zawarcia umowy z firmą Foxconn i oferują te same wydajne funkcje wspierające procesy zarządzania drukiem jak modele Sharp A3.

 sharp mx-b355

Nowe modele drukują z prędkością do 45 stron na minutę, skanują z prędkością do 110 obrazów na minutę, a dzięki 7-calowemu wyświetlaczowi dotykowemu zapewniają intuicyjną obsługę, co skutkuje oszczędnością czasu. Ujednolicenie interfejsu użytkownika we wszystkich modelach Sharp A3 i A4 oznacza, że niezależnie od wielkości i typu urządzenia – kolorowego lub mono – sposób obsługi i administracji jest taki sam.

 

Urządzenia MX-B355W i MX-B455W wyposażono w rozwiązania typowe dla większych urządzeń A3, takich jak: bezpośredni druk plików pakietu Office a także rozpoznawanie OCR, co ułatwia cyfryzację i współpracę z dokumentami.

Sharp mx-b455

Nowe modele oferują również w standardowej konfiguracji funkcję druku podążającego, która przechowuje zadania druku, oczekując na identyfikację użytkownika przy wybranym urządzeniu. Oznacza to, że dokumenty zostaną wydrukowane dopiero wtedy, gdy użytkownik znajdzie się przy urządzeniu, a poufne dokumenty nie pozostaną bez nadzoru w tacy wyjściowej urządzenia. Jest to szczególnie istotne dla organizacji, które przygotowują się do spełnienia wymagań Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zacznie obowiązywać od maja.

– Rozumiemy, że czas i przestrzeń mogą być dobrami luksusowymi we współczesnych biurach, a użytkownicy, poszukują technologii, która znacznie przyspieszy i uprości codzienne zadania. Nasze nowe modele oferują tę samą wydajność i możliwości znane z większych urządzeń, ale dodatkowo mają zalety urządzeń kompaktowych. – komentuje Szymon Trela, Product Manager, Sharp Electronics CEE.

Nowe urządzenia A4 mono nie tylko spełniają wszystkie podstawowe potrzeby współczesnego biura związane z drukowaniem, skanowaniem i kopiowaniem, ale mogą być również łatwo integrowane z obecnymi aplikacjami sieciowymi i publicznymi usługami w chmurze, dzięki czemu dokumenty mogą być bezpiecznie przesyłane i udostępniane z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Integracja z usługami w chmurze zapewnia łatwy dostęp do popularnych serwisów takich jak Microsoft OneDrive® for Business, SharePoint® Online, Box i Google Drive™ poprzez funkcje Sharp Cloud Connect. Dodatkowy spokój zapewnia również wielowarstwowy system bezpieczeństwa danych Sharp.

 

Chcesz otrzymać najlepszą ofertę na powyższe urządzenia? Wynajem już od 130 zł netto za miesiąc

Zapraszamy do kontaktu.